Ouderportaal

Gymrooster

Gymrooster

Gymnastieklessen

De gymlessen voor groep 3 t/m 8 worden gegeven in de gymzaal in de Parkietstraat. Op alle dagen is een vakleerkracht bewegingsonderwijs aanwezig om de lessen te verzorgen. De kleuters krijgen op dinsdag iedere week les van een vakleerkracht gym.

Maandag Woensdag Vrijdag
8.30-9.15 Groep 3 Groep 5 Groep 6
9.15-10.00 Groep 4 Groep 4 Groep 7A
10.00-10.45 Groep 6 Groep 7A Groep 7B
10.45-11.30 Groep 5 Groep 7B Groep 3
11.30-12.15 Groep 8 Groep 8

Gymkleding
De kinderen van de groepen 1 en 2 kunnen gymschoenen en gymkleding meenemen die ze zelf kunnen aantrekken (het liefst geen veters!). Deze spullen worden op school bewaard. Graag duide-lijk de naam van uw kind in de gymspullen schrijven. Gebruik van gymschoentjes is niet verplicht maar wel gewenst. Iedere vakantie worden de gymspullen mee naar huis gegeven om te wassen en om te laten kijken of het nog past.

Voor de kinderen van de groepen 3 t/m 8 geldt dat gebruik van gymschoenen verplicht is. Geen donkere zolen onder de schoenen in verband met afgeven op de vloer. Gymschoenen mogen niet buiten gedragen worden. Verder dragen jongens en meisjes een T-shirt met broekje c.q. gympakje. Als een leerling niet mee mag doen met gymnastiek, wilt u dit dan middels een Social Schools bericht aan de leerkracht melden.